top of page
FaceApp_1633402591352_edited.jpg

HESAPLARIN KAPANSADA durma YENİSİNİ aç

E-ticarete başladığım ilk platform ‘EBAY’…Online satışlar için en iyi iki platformu eBay ve Amazon olarak görüyorum her ne kadar bazı noktalarda adil rekabet edemesek de… Bu platformlar seni bıktıracak kadar üstüne gelse de Pes Etme!

Hesapların kapansa da DURMA yenisini aç!

Her gün bilgi düzeyini arttır ve özellikle ekonomi, finans haberlerini yakından takip et!

Az da olsa bilgisayar dilinden anla, kendi hesabını tutmak için muhasebe bil ve matematik bil!

Bir tek farkım var fazla ÇALIŞIYORUM, fazla DÜŞÜNÜYORUM ve fazla İNANIYORUM! ŞEYMA YAMAN

Bahanelerle gününü bitirip yarına başlama! Bugünün işini her zaman bugün yap ve en büyük bahane kaynağımız “yapamıyorum ki! Bu nasıl olacak ki?”

“Onun babası var!” ya da “ Onun eşi var” ya da “O çok şanslı!” gibi bahanelerle ömrümüzü bitiririz.. Bir bakarız ki atı alan Üsküdar’ı geçmiş! Ben fakir bir aileden gelen MS hastası biriyim…Bir tek farkım var fazla ÇALIŞIYORUM, fazla DÜŞÜNÜYORUM ve fazla İNANIYORUM! En önemlisi ben bahanelere inanmıyorum! Ben dünyayı tek bir tuşla yanı başımda görüyorum.

Sınırsız ol…Sınırsız gör!

Biliyorum zaman alacak ve hemen olmayacak her şey. Özellikle internet ortamında SEO çalışmalarının oturması dahi zaman alır. O yüzden pes etme! Kaybedeceksin ama DURMA! Bilirsin bir topu ne kadar hızlı bir şekilde çarparsan o kadar sert ve hızlı yükselir. Sen de öyle hızlı ve sert düşüşler yakalayacaksın! Bundan kaçma ve bunun sonucunu sabırla bekle! İnan bana her şeyi kuvvetli kılan esas nokta bundan geçer. SABRETMEYİ öğrenmelisin!

Her gün bilgi düzeyini arttır ve özellikle ekonomi, finans haberlerini yakından takip et! Şeyma Yaman

Asla rehavete düşme!

Bizler e ticaretle uğraşan kişiler eğer kendimizi bırakıp bir an rehavete düşersek yerimizi yeniler alır. Bu sadece e-ticaret değil hayatımızın her noktasında bu şekilde olur fakat internette bu çok daha hızlı bir şekilde ilerler.

En son olarak kendi siteni kur muhakkak!

Sadece Ebay ve Amazon’a bağlı iş yapma! Çünkü o platformlar ömürlük iş yapılabilecek kadar güvenilir platformlar olmayabiliyor. Bu tarz platformları güç ve tecrübe kazanmak için kullan. İnternette birçok e ticaret sitelerinde güç topladıktan sonra ilk olarak Gobrandsy’de ortaklıkla başladım. Satış deneyimim devam etti ve önceden plan ve hazırlığını yaptığım Seymayka.com’u hayata geçirdim. Seymayka.com olarak amacımız başka markaların eşiğinde, Seymayka’nın kendi markasını da tüm dünyaya tanıtmaktır. Seymayka yalnızca bir makyaj markası olarak devam etmeyip daha birçok ürünü sizlere sunacaktır.

“Engeller beni yıldıramaz. Her engel beni daha iyiye doğru kaçınılmaz bir değişime iter. Gözünü bir yıldıza dikmiş kişi, kararını değiştirmez.’’ Leonardo da Vinci
17 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

ŞEYMA

 

YAMAN

 
 

Kazanmak için Kaybedecek kadar korkusuz olmak lazım!

Kazanmak için gereken her şey burada!

bottom of page